Jojopark je rodinné zábavní centrum s příjemnou atmosférou, kde se budete cítit jako doma, protože i u nás se chodí v ponožkách 🙂. Centrum je na ploše 1000 m² a nabízíme zábavu, jak pro malé, tak i větší děti a určitě se u nás zabaví i dospělí. V našem parku najdete herničky pro menší děti se suchým bazénkem a domečky, nebo s didaktickými hračkami, které podpoří smyslové vnímání, fantazií a motoriku vašich dětí; odrážedla, ninja zóna, interaktivní lezecká stěma, dvoupatrový prolézací labyrint, vzduchová děla, air hockey, minigolf, ping pong a stolní fotbal. Rodiče i mimo zábavu mohou relaxovat na kavárně u skvělé kávy a něčeho dobrého na zub.

Pravidelně pořádáme programy jak pro děti, tak pro dospělé:
tvořivé dílny, malování na obličej, třpytivé tetování, dětské noci, mikulášskou nadílku, den dětí… pro dospělé celodenní akce se zdravotníma pojišťovnama, teambuilding, kosmetické odpoledne, firemní večírky…

NAROZENINY V JOJOPARKU

Pořádáte narozeninovou oslavu vašeho dítěte? Můžete si pronajmout salónek, kam si mohou děti pozvat své kamarády
a příbuzné a užít si oslavu v soukromí salónku a zároveň využít všechny atrakce JoJo parku.

Máme dva salónky Mořský svět, který je pro maximálně 20 dětí nebo salónek Cirkus, který je pro maximálně 12 dětí. Catering si objednáte při rezervaci salónku a pak už si jen můžete naplno užívat oslavu. Catering zajišťujeme pod naší značkou Jojo catering. www.jojocatering.cz

HERNÍ ZÓNA (VĚK 10+)

V náší herní zóně pro větší a velké si můžete zahrát ping pong, minigolf, stolní fotbal, šipky a virtuální realitu.
U nás se nenudí ani větší děti a dospělí. Velké děti od 14 let si mohou do naší herní zóny přijít zahrát i bez doprovodu rodičů. Podmínkou je slušné chování.

VIRTUÁLNÍ REALITA

*Virtuální Realitu je nutné si předem rezervovat přes rezervační online systém.

SOBOTA: 14:00-19:00
NEDĚLE: 14:00-19:00

NAŠE KAVÁRNA

Když se vaše děti zabaví, můžete se posadit v naší kavárně, dát si v klidu kávu a něco dobrého. Děti budete mít stále na očích díky našemu kamerovému systému. Výběr nápojů a dobrot naší kavárny se stále rozšiřuje a určitě si zde vybere každý. Dortíky, štrůdly, bábovky, sušenky – to vše si můžete objednat i domů.
Vyhladovělá dítka si určitě rády smlsnou na všech dobrotách, které pro vás připravujeme pod naší
značkou JOJOCATERING.

PO-NE 10:00 - 20:00
infojojopark@seznam.cz
+420 736 466 166 (mobil recepce)

Výškovická 3086/44, 700 30 Ostrava-jih (nad prodejnou Kaufland)

JoJo park s.r.o.

DIČ: CZ28619251

Datová schránka: xsqnbrf

NAŠI PARTNEŘI